• Festyn Rodzinny

• W ten weekend Bytom się bawi:) My też dołożyliśmy cegiełkę. Pod okiem pani Aleksandry Gawron na Festynie Rodzinnym na placu Barbary zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy, przywołując tradycje rozbarskie. Wśród nas w śląskich strojach byli także koledzy z Ukrainy. Niech cały świat pozna nasze zwyczaje:)

• Witamy lato piknikowo!

• Nadejście lata dzieci świętowały piknikiem w ogrodzie przedszkolnym. Poszukiwanie skarbów, rzuty balonami z wodą, linowy tor przeszkód oraz wiele innych zabaw pozwoliły wszystkim poczuć wakacyjny, letni klimat!

• Żegnamy się z przedszkolem

• Przyszedł czas na pożegnanie sześciolatków. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym przedszkolu będzie mile przez nich wspominamy. Życzymy starszakom wielu sukcesów w szkole:)

• ZAPROSZENIE NA RODZINNY FESTYN

• Stowarzyszenie Miłośników Rozbarku i Przedszkole Miejskie nr 32 w Bytomiu zapraszają wszystkich na szczególnie piękny występ naszych przedszkolaków w wyjątkowych strojach, który odbędzie się w Bytomiu na Placu Barbary w sobotę 25 czerwca 2022 r. Popisy dzieci zaplanowano na godzinę 13.00. Zapraszamy!!!

• Dzień pustej klasy

• Sale pozostały dziś puste, ale za to mnóstwo ciekawych zajęć odbyło się w ogrodzie przedszkolnym! Woda, farby, samochody, wulkany... Każdy znalazł coś dla siebie!

• Przedszkole w finale konkursu!

• Reprezentacja przedszkola uczestniczyła dziś w zmaganiach finałowych wojewódzkiego konkursu Edukacja regionalna w szkole- Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu... (święty Jan Paweł II). Spośród 72 placówek: szkół i przedszkoli z województwa śląskiego nasze przedszkole zajęło V miejsce w swojej kategorii wiekowej! Wielkie brawa!

• Dziecięce inspiracje muzyką klasyczną

• Dzieci z grupy Skrzatów brały udział w konkusrie tanecznym pt.: "Dziecięce inspiracje muzyką klasyczną" Taniec bardzo się podobał i został doceniony wyróżnieniem! Gratulujemy!

• Miłe odwiedziny

• W Dniu Dziecka grupy starszaków odwiedzili mili Goście- to młodzież trenująca piłkę nożną w klubie Polonia Bytom. Może niejeden Starszak pójdzie w ich ślady?