• Konkurs różańcowy

• W październiku 2023 r.  zorganizowano konkurs różańcowy dla dzieci pod tytułem : "W rodzinie wykonuję i modlę się na różańcu świętym". Przedszkolaki z pomocą swoich rodziców wykonały w domach różance z różnych materiałów. Dzieci, które przyniosły wykonane przez siebie różance, otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki religijne.

Wszystkim serdecznie  gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Wykonane różańce zostały wystawione w holu przedszkola.

• Koncert z cyklu Artystyczna Przystań Młodych w Klubie Sezam

• Kolejne muzyczne spotkanie przedszkolaków z cyklu Artystyczna Przystań Młodych odbyło się pod tytułem "Blues to zawsze blues jest. Mistrzowie gitary elektrycznej". Tym razem gościem Klubu Sezam był Grzegorz Kapołka, jeden z najlepszych polskich gitarzystów i muzyków, znany ze współpracy z wieloma artystami i zespołami, w tym z Ireneuszem Dudkiem, grupą Golec u'Orkiestra, Ewą Urygą czy Tomaszem Stańko. Na instrumentach klawiszowych zagrał kompozytor, aranżer i pianista, pan Dariusz Ziółka.

Zapraszamy do obejrzenia relecji zdjęciowych w galeriach Żabek, Misiów, Skrzatów i Biedronek.

• "Muzyczne podróże dookoła świata" z krakowskim Teatrem Skrzat

• W czwartkowe przedpołudnie (12 października 2023r.) gościliśmy krakowski Teatr Skrzat ze spektaklem "Muzyczne podróże dookoła świata". Podczas przedstawienia dzieci poznały instrumenty, stroje i utwory muzyczne związane z różnymi regionami świata, a przy tym doskonale się bawiły.

Zapraszamy do obejrzenia relacji w galeriach grup.

• Szkoła dla Rodziców

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 11 października 2023 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:

„ Moje dziecko doświadcza przemocy – rozpoznawanie objawów przemocy u dzieci i młodzieży. Skuteczne metody interweniowania. ”

Spotkanie poprowadzą pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu:  Agata Susek-Kaczyńska, Anna Niepsuj.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

Szkoła dla Rodziców

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.