• Akademia Pana Kleksa

• Witajcie w naszej bajce to utwór spopularyzowany dzięki najnowszej wersji Akademii Pana Kleksa. Niedawno dzieci z grupy Misie, Biedronki, Żabki i Skrzaty wzięły udział w kolejnym koncercie z cyklu Muzyczna dla dzieciktórego motywem przewodnim była właśnie Akademia Pana Kleksa. Muzyka prezentowana przez uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Bytomiu porwała przedszkolaki do wspólnnej zabawy i śpiewu.

Serdecznie dziękujemy  nauczycielom i uczniom Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu oraz Klubowi Sezam, dzięki którym mogliśmy wziać udział w tym niesamowitym koncercie.

Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód w tym baśniowym muzycznym świecie!

• Szkoła dla Rodziców

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 8 maja 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:

„ Mowa to jeden z pięciu obszarów, na który ekrany mają negatywny wpływ - czyli  co multimedia robią z rozwojem mowy”

Spotkanie prowadzą logopedzi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Monika Cieślik, Małgorzata Hylińska.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

Szkoła dla Rodziców

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi.

Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

• Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

• Pod koniec kwietnia i w pierwszych dniach maja dzieci wzięły udział w cyklu zajęć poświęconych poznawaniu symboli narodowych  i najważniejszych miejsc w Polsce. Podczas zajęć przedszkolaki przypomniały sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi i godła. Z okazji Dnia Flagi wspólnie odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”.

Uczucia patriotyczne i szacunek do symboli narodowych warto pielęgnować od najmłodszych lat!