• Zaproszenie na spotkanie autorskie

• Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie autorskie z medioznawcą Karolem Jachymkiem, którego książka "Z nosem w smartfonie. Co nasze dzieci robią w internecie i czy na pewno trzeba się tym martwić?", właśnie trafia do księgarń. Recenzenci i czytelnicy jednogłośnie twierdzą, że jest to obowiązkowa lektura dla rodziców i nauczycieli. Sam autor mówi o niej, że to swego rodzaju przewodnik po świecie, do którego, jako dorośli, nie zawsze mamy dostęp.

Spotkanie odbędzie się w Pałacu w Miechowicach 7 maja o 17:00 (bilet 20 zł od osoby).

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza https://forms.gle/HZS92DKiQ37BsS9o8

• Dzień Ziemi 2024

• Ziemia to planeta, na której żyjemy, dlatego naszym zadaniem jest dbanie o jej czystość! Aby wszystkim o tym przypomnieć w dniu 22 kwietnia 2024r.  zorganizowaliśmy w przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Ziemi. Dzieci udowodniły dorosłym, że dużo wiedzą na temat segregacji odpadów i wpływu zanieczyszczeń na środowisko.

Przedszkolaki planetę Ziemię kochają i małymi rączkami o nią dbają!

Zapraszamy do oglądania fotorelacji w galeriach grup.

• Bytomski Marsz dla Autyzmu

• W czwartek, 4 kwietnia 2024 r., dzieci z grupy Żabek, Skrzatów, Misiów i Biedronek wzięły udział w Bytomskim Marszu dla Autyzmu w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Przedszkolaki przemaszerowały w stronę bytomskiego Rynku, a następnie do Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. pokaz Krzysztofa Drabika, zawodowego barmana flair, zwycięzcy Mam Talent; malowanie twarzy, koncert w wykonaniu orkiestry górniczej i wiele innych.

Głównym celem inicjatywy, która będzie realizowana do 2 do 16 kwietnia 2024 roku, było zwiększanie świadomości społecznej na temat potrzeb osób w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz poprawa jakości ich życia.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji w galeriach grup.

• Dzień otwarty w bytomskim Muzyku

• W imieniu Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu zapraszamy do udziału w dniu otwartym szkoły.

W tym roku w krainę muzyki zabierze nas Pan Kleks.

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w corocznych koncertach dla przedszkolaków informuję, że zostały jeszcze miejsca wolne:

• poniedziałek, 15.04., godz. 9.30 i 10.30
            • wtorek, 16.04., godz. 9.30
            • środa, 17.04., godz. 10.30
            • czwartek, 18.04., godz. 9.30 i 10.30
            • piątek, 19.04., godz. 9.30 i 10.30

Udział w koncertach jest bezpłatny. Koncert potrwa ok. 40 minut.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny (505 454 421 -sekretariat szkoły).