• Mobilne planetarium

• W Układzie Słonecznym wirują planety... O tym i innych galaktycznych sprawach usłyszały dziś dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Zabawa była kosmiczna!

• Święto Pluszowego Misia

• Pociesza, rozśmiesza, ukoi wszelkie smutki,

Miś - ten duży, a także malutki.

Dziś ma swe święto- więc Sto lat! śpiewajmy

i Misia Pluszowego mocno przytulajmy!

• Misie w grocie

• Grupa Misie rozpoczęła cykl wyjść do groty solno- jodowej znajdującej się w Centrum Działalności Podwodnej "Nurek" w Bytomiu. W grocie solno-jodowej panuje specyficzny mikroklimat z wyjątkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami, mikroelementami i jodem. Z groty będą korzystać również grupy: Biedronki i Sówki. Wszystko dla zdrowia!

• Spotkanie z policjantami

• W Dniu Praw Dziecka - trudno o lepsze spotkanie! Panowie policjanci przypomnieli dzieciom jak dbać o własne bezpieczeństwo, jak unikać zagrożeń oraz do kogo dzieci mogą zwrócić się o pomoc w razie niebezpieczeństwa.

• Lekcja przyrody

• Dzieci miały dziś okazję poznać jeża pigmejskiego. Dowiedziały się, jakie ma zwyczaje, co lubi, a czego unika oraz z czego składa się jego menu.

• Biało- czerwone świętowanie

• Dzieci z wszystkich grup doskonale przygotowały się do Święta Niepodległości. Były flagi, kotyliony oraz uroczyste odśpiewanie  hymnu. Wszystko w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do Hymnu". Kochamy Cię Polsko!

• Mistrzowskie spotkanie!

• Dzieci miały okazję spotkać się z panią Beatą Pacut- Kłoczko, Mistrzynią Europy Seniorów 2021, Medalistką Mistrzostw Świata, Olimpijką z Tokio. Dzieci nie tylko rozmawiały z Mistrzynią ale także podziwiały prawdziwy medal! Wrażenia gwarantowane!

• Koncert w Szkole Muzycznej- zaproszenie

• 17 listopada o godzinie 17.30 w sali koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bytomiu odbędzie się kolejny koncert z cyklu rodzinnych muzycznych spotkań. Serdecznie zapraszamy całe rodziny – Rodziców ze swoimi pociechami, Babcie i Dziadków z wnuczętami i wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas. Tym razem zabierzemy Was do krainy lodu, spotkamy się w Królestwie Muzyki. Wstęp na koncert jest wolny.

• Teatralnie!

• Dzieci z grup starszych miały okazję uczestniczyć w spektaklu teatralno- tanecznym pt. "Skarb nienazwanej góry". Po przedstawieniu dzieci wypowiadały się na temat tańca, improwizacji tanecznych, muzyki oraz wiele innych  tematów.