• Ogólnopolski Program #UczymyDzieciProgramować

• Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie ,,Uczymy Dzieci Programować”

Właśnie rozpoczyna się VII edycja programu. Jest tak pomyślany, aby metodycznie i merytorycznie krok za krokiem wprowadzać dzieci w świat kodowania.
            Korzyści programu dla dzieci:

• Kształtowanie miękkich kompetencji: rozwijanie logicznego algorytmicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów, kreatywności;

• Kształtowanie umiejętności pracy w zespołach, szukania kompromisów, optymalnych rozwiązań;

• Stopniowe i odpowiedzialne wprowadzanie dzieci w cyfrowy świat, świadome, czynne i twórcze korzystanie z nowoczesnych technologii,

• Kształtowanie kompetencji kluczowych,

• Przygotowanie do programowania blokowego.

• STOP COVID ProteGO Safe

• STOP COVID ProteGO Safe to kolejny element ochrony przed koronawirusem, obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu zachęca do skorzystania z aplikacji STOP COVID ProteGO Safe.

To aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta    z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna.

• Bal karnawałowy

• Dziś w przedszkolu odbył się wielki bal. Wszyscy przyszli w karnawałowym nastroju. Świetnie się bawiliśmy:)

• Rekrutacja 2021/2022

• Rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom odbywa się od 8 marca 2021 r.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 odbywa się za pomocą systemu elektronicznego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo klikając w link zamieszczony poniżej:

W celu zapisania dziecka do przedszkola należy wypełnić elektroniczny wniosek znajdujący się na stronie internetowej pod adresem: http://przedszkola-bytom.nabory.pl – gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje.

Rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkoli miejskich mogą złożyć na rok szkolny 2021/2022 deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, w terminie do 1 marca br. – wówczas nie podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu. Złożona deklaracja powoduje gwarancję miejsca w danym przedszkolu.

W Bytomiu nabór do przedszkoli  na rok szkolny 2021/2022 będzie prowadzony w 41 miejskich przedszkolach.

• Przekaż 1% podatku

• Zachęcamy wszystkich do wpłaty 1% podatku na nasze przedszkole. Mamy nadzieję, że wzbogacimy plac zabaw o nowy sprzęt. Wszystkie potrzebne informacje przy wypełnianiu PIT-u znajdą Państwo poniżej. Liczy się każdy grosz:))