• Przekaż nam 1,5 % swojego podatku
      • Zwracamy się do Rodziców i Sympatyków z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku na cele naszego przedszkola.

Podczas wypełniania formularza PIT prosimy wpisać KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy: PM 32 BYTOM 7183

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali lub przekażą 1,5 % podatku dochodowego na rzecz naszego przedszkola.
          • Zaproszenie na spotkanie autorskie

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie autorskie z medioznawcą Karolem Jachymkiem, którego książka "Z nosem w smartfonie. Co nasze dzieci robią w internecie i czy na pewno trzeba się tym martwić?", właśnie trafia do księgarń. Recenzenci i czytelnicy jednogłośnie twierdzą, że jest to obowiązkowa lektura dla rodziców i nauczycieli. Sam autor mówi o niej, że to swego rodzaju przewodnik po świecie, do którego, jako dorośli, nie zawsze mamy dostęp.

• Dzień Ziemi 2024

Ziemia to planeta, na której żyjemy, dlatego naszym zadaniem jest dbanie o jej czystość! Aby wszystkim o tym przypomnieć w dniu 22 kwietnia 2024r. zorganizowaliśmy w przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Ziemi. Dzieci udowodniły dorosłym, że dużo wiedzą na temat segregacji odpadów i wpływu zanieczyszczeń na środowisko.

• Bytomski Marsz dla Autyzmu

W czwartek, 4 kwietnia 2024 r., dzieci z grupy Żabek, Skrzatów, Misiów i Biedronek wzięły udział w Bytomskim Marszu dla Autyzmu w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Przedszkolaki przemaszerowały w stronę bytomskiego Rynku, a następnie do Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. pokaz Krzysztofa Drabika, zawodowego barmana flair, zwycięzcy Mam Talent; malowanie twarzy, koncert w wykonaniu orkiestry górniczej i wiele innych.

• Dzień otwarty w bytomskim Muzyku

W imieniu Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu zapraszamy do udziału w dniu otwartym szkoły.

W tym roku w krainę muzyki zabierze nas Pan Kleks.

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w corocznych koncertach dla przedszkolaków informuję, że zostały jeszcze miejsca wolne:

• Życzenia świąteczne

Wszystkim Państwu przesyłamy życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech ten świąteczny czas będzie wypełniony radością, uśmiechem, życzliwością i optymizmem. Niech przyniesie odpoczynek oraz nadzieję na lepsze jutro.

• Szkoła dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 27 marca 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania: „ Jak rozwiązywać sytuacje trudne w rodzinie”

Spotkanie prowadzą specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu – Agata Susek-Kaczyńska i Agnieszka Niżnik-Golda.

• Muzyczna dla dzieci

Koncert z cyklu Muzyczne dla dzieci , któty odbył się 19 marca 2024 r. w Klubie Sezam, był niezapomnianym wydarzeniem muzycznym. Tym razem w roli gości wystąpili wyłącznie nauczyciele Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu. Spotkanie miało charakter dobrej, rozwijającej zabawy z muzyką i przy muzyce. Dziękujemy nauczycielom Muzycznej za wspaniałą przygodę w świecie zagadek muzycznych, instrumentów i dźwięków.

• Powitanie wiosny

Po długiej zimie wszyscy tęsknili już za ciepłymi promieniami słońca, zielenią drzew i krzewów, zapachem kwiatów, śpiewem ptaków... W pierwszym dni kalendarzowej wiosny spotkaliśmy się, żeby przypomnieć dawne tradycje. Symbol zimy - Marzanna - opuściła nas na dobre, a w jej miejsce przeszliśmy z gaikiem. Były wiersze, piosenki i piękne tańce, było kolorowo i radośnie. Biorąc pod uwagę dzisiejszę aurę - przegoniliśmy zimę skutecznie!

• Przygody Krasnala Pączka - spektakl teatralny

Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy spektakl Przygody Krasnala Pączka, z którym przyjechali do nas artyści krakowskiej Agencji Artystycznej KANON.

• Szkoła dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 6 marca 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:„ Jak wspierać poczucie własnej wartości u dzieci ?”

Spotkanie prowadzą psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Izabela Chmielewska, Ilona Mazur.

• Mobilne planetarium

Dzisiejszy dzień (01.03.2024 r.) dostarczył dzieciom niezwykłych przeżyć w postaci mobilnego planetarium, które pojawiło się w przedszkolu z samego rana. Zaraz po śniadaniu przedszkolaki uczestniczyły w seansie edukacyjnym Cztery pory roku -magiczny globus, który odbywał się we wnętrzu ogromnej, nadmuchiwanej kopuły. Niezwykle realistyczna projekcja pobudziła wyobraźnię dzieci, pomogła im zrozumieć jakie znaczenie dla przyrody ma cykliczna zmiana pór roku.

• Szkoła dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 14 lutego 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania: „ Uparte dzieci – od konfliktu do współpracy”

Spotkanie prowadzą specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Joanna Świerczek, Natalia Dziechciarz.

• Bal karnawałowy

Księżniczki, motylki i biedronki, dzielne pieski z Psiego Patrolu i superbohaterowie - te i wiele innych postaci pojawiło się na naszym balu karnawałowym, który odbył się w czwartek 11 stycznia 2024 r.

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, na który czekają przez wiele tygodni. To jedno z tych wydarzeń, które dostarcza dzieciom niesamowitych przeżyć i wiele radości, bowiem mogą z tej okazji przebrać się w swoje wymarzone stroje.

• Dzisiaj jest:

Wtorek 07.05.2024